Klik hier om naar de homepage te gaan

Info New or Forgotten?

Tennispark Welgelegen

TC Hodenpijl

Westvliet Fitness & Racketclub

Tennispark Houtrust

VLTC Sobri

Tennisschool Jan de Rook > Toernooien > B&D Open

We zijn zondag 13 augustus gestart met mooi weer en veel wedstrijden. Eventuele vragen en of opmerkingen over wedstrijden kunnen naar opentournooi@tennisparkbergendal.nl worden verstuurd waar dezelfde dag een reactie op wordt gegeven. We zijn telefonisch bereikbaar op 06-34563002 dagelijks vanaf 15:00 uur.  
Houdt er s.v.p. alvast rekening mee dat wij op de zaterdag 19 augustus een volledige speeldag hebben. De wedstrijden vangen dan om 09:00 uur aan en de laatste zullen er 's avonds 21:15 uur opgaan. Wij hopen op een mooie week met veel mooie wedstrijden, goed weer en gezelligheid.

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE G1 : Herenenkel - Groep 1
  HE G2 : Herenenkel - Groep 2
  HE G3 : Herenenkel - Groep 3
  HE G4 : Herenenkel - Groep 4
  HE G5 : Herenenkel - Groep 5
  HE G6 : Herenenkel - Groep 6
  HE G7 : Herenenkel - Groep 7
  HE G8 : Herenenkel - Groep 8
  HE G9 : Herenenkel - Groep 9
  HE 35+ G1 : Herenenkel 35+ - Groep 1
  HE 35+ G2 : Herenenkel 35+ - Groep 2
  HE 35+ G3 : Herenenkel 35+ - Groep 3
  HE 35+ G4 : Herenenkel 35+ - Groep 4
  HE 35+ G5 : Herenenkel 35+ - Groep 5
  HE 35+ G6 : Herenenkel 35+ - Groep 6
Herendubbel HD 3 : Herendubbel 3
  HD 4 : Herendubbel 4
  HD 5 : Herendubbel 5
  HD 6 : Herendubbel 6
  HD 6 35+ : Herendubbel 6 35+
  HD 7 : Herendubbel 7
  HD 7 35+ : Herendubbel 7 35+
  HD 8 : Herendubbel 8
Damesenkel DE G1 : Damesenkel - Groep 1
  DE G2 : Damesenkel - Groep 2
  DE G3 : Damesenkel - Groep 3
  DE G4 : Damesenkel - Groep 4
  DE G5 : Damesenkel - Groep 5
  DE 35+ G1 : Damesenkel 35+ - Groep 1
  DE 35+ G2 : Damesenkel 35+ - Groep 2
  DE 35+ G3 : Damesenkel 35+ - Groep 3
  DE 35+ G4 : Damesenkel 35+ - Groep 4
Damesdubbel DD 3 : Damesdubbel 3
  DD 4 : Damesdubbel 4
  DD 5 : Damesdubbel 5
  DD 6 : Damesdubbel 6
  DD 6 35+ : Damesdubbel 6 35+
  DD 7 : Damesdubbel 7
  DD 7 35+ : Damesdubbel 7 35+
  DD 8 : Damesdubbel 8
Gemengddubbel GD 3 : Gemengddubbel 3
  GD 4 : Gemengddubbel 4
  GD 5 : Gemengddubbel 5
  GD 6 : Gemengddubbel 6
  GD 6 35+ : Gemengddubbel 6 35+
  GD 7 : Gemengddubbel 7
  GD 7 35+ : Gemengddubbel 7 35+
  GD 8 : Gemengddubbel 8

FINALES

HE G1 1. Tom Ravestein   2. Yannick Nederpelt  
HE G2 1. Lennart Pronk   2. Niek Nieswaag  
HE G3 Jeff Gouw - Michael Oudshoorn 6-3 3-6 6-3
HE G4 Frank van Lansberge (2) - Peter Lensen (4) 6-4 6-4
HE G5 Kaspar van den Berg (3) - Jens Jongbloed 6-4 6-4
HE G6 Tom Groot - Dylan Herklots 6-1 7-5
HE G7 Dennis van Hooft - Marco de Haan (3) 6-4 6-1
HE G8 Michel IJzelenberg (4) - Sebastiaan Vonk (1) 7-5 7-5
HE G9 Laurens van Herpen - Pieter Bosma 6-4 6-0
HE 35+ G1 René Grasmeijer (1) - Robbie van Rijsinge 3-6 7-6 6-4
HE 35+ G2 Bouke Elzenga (3) - Christiaan van Eekhout 6-2 6-2
HE 35+ G3 Sander de Haas (4) - Arjan Veninga (2) 6-3 6-1
HE 35+ G4 Berry Linkers - Mark Boeder 6-4 3-6 6-3
HE 35+ G5 Rikkert Moeys (3) - Leo Rog (1) 6-3 6-3
HE 35+ G6 Mehmet Akkulak - Eric Spaargaren 6-1 6-3
HD 3 Tom Ravestein/ Dennis van Werven - Julien van 't Leven/ Guido van 't Leven (1) 6-2 3-6 6-3
HD 4 1. Martin Mentink/ Stijn Overkamp   2. Marcel Scholtes/ Patrick Tiessen  
HD 5 Mark Hollander/ Philip van der Linden (2) - Jochem Struijk/ Jeroen Schoonderwoerd 6-0 6-3
HD 6 Sander de Lange/ Stefan Roncal - Sandor de Munck/ Mathijs Slob (4) 6-1 6-1
HD 6 35+ Martijn Grauf/ Shahram Nezhand (2) - Frans Plantagie/ Han Potma (1) 6-4 4-6 7-6
HD 7 Roberto Rosales Mesias/ Sander van Eck (1) - Etienne Wilbers/ Jody van der Burg (4) 2-6 6-4 6-3
HD 7 35+ Jan Doldersum/ Christiaan van Eekhout (3) - Albert Achterberg/ Fred Kandou (7) 7-6 6-4
HD 8 Michel IJzelenberg/ Bernard van Dijk - Pascal Rappailles/ Emile Wickerhoff (2) 6-4 6-2
DE G1 1. Mirjam Haenen   2. Noa van Groen  
DE G2 1. Merel Susanna   2. Klavdiya Geonova  
DE G3 Ophélie van Kesteren - Kelly Ting 6-2 6-3
DE G4 Adinda Vennik - Strengers - Annick Traa (1) wo
DE G5 Lisa Oosterom (1) - Marianne van Rhijn 6-4 6-4
DE 35+ G1 Anna Krylova - Saskia Buitelaar (1) 7-5 6-4
DE 35+ G2 Astrid Pater (1) - Laura Middelhoven 7-6 6-1
DE 35+ G3 Heleen Tieleman - Sonja Rijgersberg (3) 6-3 6-3
DE 35+ G4 Anissa Abed - Cynthia Boek 6-3 6-2
DD 3 1. Kirsten Hoogendam/ Kelly Hamm   2. Susan Reedijk/ Valerie Adelaar  
DD 4 1. Nathalie Nuiten/ Aline de Groot   2. Sylvia van Leeuwen/ Maria Walker  
DD 5 Ophélie van Kesteren/ Lisa Godthelp - Lisanne Went/ Inge Went-Barreveld 4-6 7-5 6-4
DD 6 Larissa Lodewijk/ Liza Moor (1) - Marlies Valstar/ Marjoleine 't Hart 6-1 6-0
DD 6 35+ Mariëlle van Vulpen/ Helena Monti - Ghislaine Leichsenring/ Gitiya Perfini (1) 6-3 6-1
DD 7 Romy Koppers/ Maartje Verdult - Cissy Strengers/ Adinda Vennik - Strengers 4-6 6-1 7-5
DD 7 35+ Saskia Tonkes/ Charlotte Scholte (3) - Anissa Abed/ Maura Matekovic-Wittekoek 7-6 6-4
DD 8 Anne-Mieke Bonte/ Marianne den Heijer (4) - Fenny van Dokkum/ Leonie Willemse (1) 7-5 7-5
GD 3 1. Marjolein van der Ven/ Yannick Nederpelt   2. Yannick van 't Leven/ Valerie Adelaar  
GD 4 1. Inga Haase/ Frank Dankaart   2. Sjoerd van de Pol/ Marlous Niesink  
GD 5 Klavdiya Geonova/ Christopher Wright (3) - Anouk Baggerman/ Sjoerd van de Pol (2) 6-3 3-6 6-4
GD 6 1. Lisette van Iterson/ Mees Bakker   2. Vincent van Sliedregt/ Dana DeVincent  
GD 6 35+ Sasha Pavicic/ Gitiya Perfini (1) - Wendy van der Toorn/ Abe Hainja 6-0 6-0
GD 7 Gijs Paping/ Annemarie Brinksma - Jane van Lingen/ Dion Behre 6-7 6-2 7-5
GD 7 35+ André Verkolf/ Camille Polak (1) - Guy Tjhie/ Marijke Nederpel 6-1 6-0
GD 8 Hugo van Horssen/ Laura Middelhoven (1) - René Dessing/ Paulina Hagenstein (2) 7-5 4-6 6-3

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten onderaan op (of ORGANISATIE), kies daar Toernooien en daarna dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.